EEG INSTYTUT BQ ul. Londyńska 2 Warszawa
+48 516 079 386
online@eeginstytut.pl

iRelax do BQLED

Połączenie iRelax z BQLED

iRelax służy do pomocy użytkownikowi w relaksie i kontrolowaniu stresu w trakcie pracy z BQLED. Nie ma przeciwwskazań do stosowania iRelax.

iRelax jest urządzeniem Biofeedback, który może być używany do codziennego treningu zarządzania stresem, pomocny w osiąganiu stanu relaksu przez naukę prawidłowego oddechu a także obniżenie jeśli jest za wysokie tętna.

iRelax już w 5 minut pokaże jaki jest stan TWOJEGO STRESU w danym momencie w połączeniu z BQLED pozwala w łatwy i prosty sposób sprawdzić natlenienie krwi, puls – to połączenie nazywane jest często HRV, a także na ekranie urządzenie pokaże „właściwy” oddech z jakim powinno się oddychać aby łatwiej było wejść do relaksu i dalszej części treningu. Dlaczego właśnie iRelax a nie zwykły pulsoksymetr? iRelax ma więcej możliwości prezentacji danych. Informuje o stanie za pomocą kolorowych ikonek – czerwona/zielona/niebieska, prawidłowym oddechu jak również pulsie. Na koniec treningu pokazuje również wynik jaki został osiągnięty w skali 0-100!

iRelax jest idealnym narzędziem do połączenia metod BQLED jak również PSIO, pozwala na monitorowanie aktualnego stanu wywołanego treningiem w czasie rzeczywistym!

Tags: